FİRMA PROFİLİ

Litera Akademi “Sürekli Eğitim Merkezi” bir Visecon Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi'nin tescilli markası olarak modüler ve inovatif tekniklerle bireysel ve kurumsal eğitim danışmanlık hizmeti  veren yenilikçi bir firmadır.

Bireylerin kişisel profesyonel hedeflerini gerçekleştirmelerini destekleyen, iş dünyasına yönelik eğitimler düzenleyerek, bireylerin ve kurumların geleceğine katkıda bulunacak uygulamalı eğitimler gerçekleştirmektedir.

Bireylerin farkındalıklarını, bilgi birikimlerini, bakış açılarını geliştirmeye ve kişisel gelişimlerinde sürekliliği sağlamaya dönük eğitim programları hazırlamaktadır. Bireylerin kişisel gelişimleriyle birlikte, parçası oldukları organizasyonların ve kurumların da performansı artmaktadır. Böylece bireysel ve kurumsal anlamda başarılı sonuçlar ortaya konulabilmektedir.

 

LİTERA AKADEMİ'NİN MİSYONU

İnovatif ve modüler eğitimlerle, bireysel katılımcılarımızın yüksek kariyer hedeflerini yakalamalarını, kurumsal katılımcılarımızın nitelikli ve donanımlı personellerle hedeflerine ulaşmalarına sağlamak ve bu misyon doğrultusunda teknolojiye hakim deneyimli kadrolarla kaliteden ödün vermeden değer yaratmaya devam etmektedir.

LİTERA AKADEMİ'NİN VİZYONU

Bireysel ve kurumsal katılımcılarımıza daima yüksek kalitede eğitim ve danışmanlık sunan, sürekli çözüm ortağı olan, güvenilir ve saygın bir eğitim kurumu olarak sektörde yer almaktır.

NE YAPIYORUZ?

Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimiz;

  • Yönetim ve Kalite Sistemleri,
  • Kişisel Gelişim,
  • Kurumsal Gelişim,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği,
  • Bilişim Teknolojileri,

Üst başlıkları altında sunduğumuz eğitimleri; uzaktan, sınıf içi, konferans ve seminer gibi birçok farklı eğitim tekniğini kullanarak, bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik eğitimler üreterek maksimum fayda yaratmayı, kurumsal ve bireysel verimliliklerini arttırmayı hedefleyen sertifikalı eğitim programları hazırlıyoruz.

NASIL YAPIYORUZ?

Kişi ve kurumların hedef, ihtiyaç ve isteklerine yönelik programlar hazırlıyor ve bunu uzaktan eğitim ya da kurumların kendi losyonlarında organize edebiliyor, farklı sürelerde ve farklı içeriklerde ihtiyaca yönelik eğitimler hazırlıyoruz.

Uzaktan Eğitim ile katılımcıları sınıf ortamından alarak, bireysel olarak kendilerini geliştirebilecekleri, zamanı daha etkin ve verimli bir şekilde kullanmalarını, sosyal yaşam ile sürdürülebilirliğini sağlayarak bilgiye ulaşmalarını kolaylaştırıyoruz.

Multimedya Destekli eğitimler ile katılımcıların öğrenme sürecine aktif katılımını teşvik eden, bilişsel becerileri destekleyen, birden çok duyuya hitap eden materyal kullanımını; akademik, sosyal ve yaşam boyu öğrenme becerilerini destekleyen eğitim modülleri hazırlıyoruz.

Katılımcılar almış oldukları; uzaktan, sınıf içi, konferans veya seminer eğitimlerinde bilgilerini pekiştirmek için hazırlanmış uygulamalar ve testler sayesinde bilgilerini ölçebilir, eksik kaldığı konuları tekrar edebilirler.

Kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyen katılımcılar, sertifika programları ile kısa sürede yeni bir mesleki donanım edinebilir, uluslararası geçerliliğe sahip olan sertifikalar ile kariyer gelişiminize katkı sağlamaktayız.

 

LİTERA AKADEMİ

contact-us-symbols

Çağrı & Destek Hattı: 0212 963 36 69

E-Posta: bilgi@literaakademi.com

Web: www.literaakademi.com

facebook twitter linkedin_32 linkedin_32 google pinterest_32 youtube

 
 


Size nasıl yardımcı olabiliriz?

2 + 7 =


LİTERA AKADEMİ EĞİTİM BÜLTENİ

Litera Akademi hakkındaki yenilikler, haberler ve kampanyalarla ilgili anında bilgi almak için E-bülten’e üye olabilirsiniz.

[mc4wp_form id="2436"]

© 2015 Her Hakkı Saklıdır.
X