Takım Çalışması ve Yönetim Becerileri Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

4 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  Takım Çalışması ve Yönetim Becerileri Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  Bir işin etkin, verimli, kaliteli, en az maliyetle ve en kısa sürede yapılması ile çalışanların birey olarak farklılıkları, saygınlıkları, sorumluluk duyguları, güdülenmeleri ve özdeşleşmeleri arasındaki o ince dengenin kurulması ve sürdürülmesi önem taşımaktadır.

  Takım halinde çalışmak, insanların birbirlerini dinlemelerini, bilgilerini paylaşmalarını, yapıcı geribildirim almak ve vermek suretiyle olumlu değişiklikler yapmalarını ve karşılıklı güven oluşturmalarını sağlar.

  Katılımcıların bireysel ve kurumsal olarak iş hayatında yönetici, yönetici adayı ve kendisini iş hayatında geliştirmek isteyen herkesin Takım Çalışması ve Liderlik, Zaman Yönetimi, Stres Yönetimi, Yönetim Becerileri konularında profesyonel gelişimini sağlamaktır.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “Takım Çalışması ve Yönetim Becerileri Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Liderlik ve yöneticilik becerilerini geliştirmek, uygulamaya dair en güncel bilgileri öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN TAKIM ÇALIŞMASI VE YÖNETİM BECERİLERİ EĞİTİMİ?

  Farklı kültürlerle yetişmiş, farklı biyolojik özelliklere sahip, sosyo-ekonomik farklılıkları olan kısacası bazen birbirine yakın özellikte bazen taban tabana zıt ama hiçbir zaman aynı olmayan insanoğlu birey olmasını da zaten bu farklılığa borçludur. Ancak toplumsal yaşamın en temel özelliği olan birada olma kişilerin kendilerinden ödün vermelerini gerektirmektedir.

  İş yaşamında da farklı farklı özellikteki çalışanlar ortak paydada birleşip şirketin vizyonu ve misyonu doğrultusundaki hedeflerine ulaşmada birbirlerine kenetlenmekle yükümlüdürler. Bu yükümlülüklerini gerçekleştirirken bazen rekabet duygusuyla birliktelikten aldıkları gücün etkisini unutup birey olarak çalışmaya devam eden çalışanlar zamanla hem başarısızlığa düşer hem de şirketle arasındaki bağın zayıflamasına sebebiyet verir.

  Takım çalışması çerçevesinde katılımcılar; kişisel ve örgüt hedeflerine ulaşmada birbirleriyle ilişkili ve bağımlı olarak çalışırken, katılım sağladıkları oldukça eğlenceli atölyeler ile keyifli anlar yaşamış olurlar. Takım çalışması çalışanların birlikte hareket edebilme ve birlikte başarabilme yeteneklerini kuvvetlendirirken; katılımcıları bu yönde güçlendirir. Takım çalışmasında takım oluşturmak; çatışmacı atmosferlerin ortadan kaldırılması, planlanan hizmetlerin kusursuz gerçekleşmesi, hepsinden önemlisi etkinlik ve verimliliğin üst düzeye çıkmasını sağlamaktadır.


  TAMAMLAYICI EĞİTİMLER


  Takım Çalışması ve Yönetim Becerileri Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  LİTERA AKADEMİ - SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ
   
  +90 212 963 36 69 |   bilgi@literaakademi.com |  www.literaakademi.com

  X