Stratejik Yönetim Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

4 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  Stratejik Yönetim Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  Tüm kaynakların kontrol altında bulundurulması, vizyona yönelik olarak, çevrede meydana gelen değişiklikler karşısında bu kaynakların en etkin ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla ile verilmektedir.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “Stratejik Yönetim Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Yönetim Sistemi kurulması çalışmalarında yer alan sistem kurucular,
  • Liderlik ve yöneticilik becerilerini geliştirmek isteyenler,

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN STRATEJİK YÖNETİM EĞİTİMİ?

  Stratejik yönetim, tüm işletmelerde faaliyet alanı ne olursa olsun, tüm pozisyonlardaki yöneticilerin alması gereken bir eğitimdir. Stratejik yönetim uygulamaları ile daha başarılı ve bilimsel yönetim gerçekleştirilebilir.

  Stratejik planlama,  bulunduğunuz nokta ile ulaşmayı arzu ettiği durum arasındaki yolu tarif eder. Strateji ve plan farklı şeylerdir. Strateji akıl içerir fakat plan, planlanan stratejinin uygulanmasıdır. Bu anlamda stratejik planlama örgütlerin çevreyle olan ilişkisiyle ilgilidir . En genel tanımıyla stratejik planlama; bir örgütün misyonunun ve gelecek yönelimli, uzun ve kısa dönemli performans hedeflerinin, ve stratejilerinin bir taslağının oluşturulmasıdır.

  Sadece doğru planlar sizi başarıya ulaştırır. Her insanın olduğu gibi, her işletmenin de; bir mevcut olduğu durum, bir de olmak istediği durum vardır. Stratejik planlama, sizin bu iki nokta arasındaki yolunuzun haritasıdır. Bu yolu çizebilmek için öncelikle sonuçları belirlemelisiniz. Bir durumdan, bir başka duruma geçileceğine göre olmazsa olmaz şekilde yaşanacak olan değişimi de planlamanız gerekir.


  TAMAMLAYICI EĞİTİMLER


  Stratejik Yönetim Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  LİTERA AKADEMİ - SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ
   
  +90 212 963 36 69 |   bilgi@literaakademi.com |  www.literaakademi.com

  X