Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

0 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  Etkili sunum hazırlama tekniklerini uygulama süreçleri ile anlatan eğitim satış sunumlarını, kurumsal tanıtım sunumlarını ve eğitim sunum tekniklerini içeren geniş kapsama sahiptir. Profesyoneller ve yöneticilerin en önemli yetkinliklerinden biri olan sunum tekniklerini işleyen eğitim;  etkili iletişim teknikler,  sunum teknikleri ve  beden dilinin nasıl kullanılması gerektiğini öğretmeyi amaçlanmaktadır.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Orta ve Üst düzey Yöneticiler,
  • Yönetici Adayları,
  • İletişimini ve kişiliğini geliştirmek isteyen her kademede olan tüm personel,
  • İletişim alanında kendini tanımak ve geliştirmek isteyen herkes

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN ETKİLİ SUNUM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ?

  Sunumlar eğitimin her düzeyinde ve iş hayatında önemlidir. Etkili bir sunum için; ilgi ve dikkat yüksek düzeyde tutulmalı, verilmek istenen mesaj ikna edici olmalı, ayrıca bazı temel sunuş tekniklerinde ustalaşmış olmak gerekmektedir. Bu eğitim, topluluk önünde yapılacak etkin bir sunuşun hem içerik hem tarz olarak nasıl hazırlanacağı konusunda katılımcıları geliştirmeyi hedeflemektedir.

  Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi, işleri gereği sunumlar yapan katılımcıların; kendilerini dinleyenleri ikna eden mükemmel sunumlar hazırlama ve sunma konusundaki bilgilerini artırmayı, becerilerini geliştirmeyi, çevrelerinde saygı ve güven uyandıracak akıllarda uzun süre kalacak mükemmel sunumlar yapabilmeleri için mevcut yeteneklerini uygulama ve koçluk ile keskinleştirmeyi amaçlar.

  Sunumda yapacağınız iyi bir açılış ve iyi bir kapanış, sunumun başarısı açısından son derece önemli olaylardır. Bu iki olayın da akılda kalıcı ve ilgi uyandırıcı olacak şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmalıdır. Sunum yapan kişinin en önemli görevi bu iki olay arasında yapacağı sunumu, tüm aktiviteleri, soracağı soruları ve zor katılımcıların sorunlarını etkili bir şekilde yönetmeyi sağlamaktır.


  TAMAMLAYICI EĞİTİMLER


  Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  LİTERA AKADEMİ - SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ
   
  +90 212 963 36 69 |   bilgi@literaakademi.com |  www.literaakademi.com

  X