Etkili İletişim Beden Dili ve İmaj Yönetimi Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

4 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  Etkili İletişim Beden Dili ve İmaj Yönetimi Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  Eğitim, katılımcıların kendi beden dillerini anlama ve keşfetme, başkalarının beden dili ipuçlarını çözümleme ve beden dili ile ilgili zengin bir referans çerçevesi geliştirme yoluyla etkili iletişim ve imaj yönetimi için beden dilini doğru kullanabilme ve algılayabilme yetilerini geliştirmeyi amaçlar. Beden diline bütüncül yaklaşım geliştirmek ve yaygın yanlış varsayımları değiştirmek de eğitimin amaçları arasındadır. Eğitim bu konuda teorik bilgi vermekle yetinmeyip katılımcıların eğitim boyunca yapılan deneyimleyerek öğrenme etkinliklerinde kendi ve başkalarının beden dilleri üzerine pratiğe dönük yetkinlikleri yaşayarak kazanmasını sağlar.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “Etkili İletişim Beden Dili Ve İmaj Yönetimi Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Beden dili kullanımının önem kazandığı,
  • Yüz yüze iletişimin yoğun yaşandığı,
  • Kişisel ve kurumsal imaj yönetimin değer kazandığı işlerde çalışan bireyler

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN ETKİLİ İLETİŞİM BEDEN DİLİ VE İMAJ YÖNETİMİ EĞİTİMİ?

  Sözel olmayan İletişim’in işaretleri, herkes tarafından üretilir ve yine herkes, bu işaretleri kolay bir şekilde anlamak için beceriye sahip olabilir. Bu, konuştuğunuz kişinin size hakikati söyleyip söylemediğini, bir şeyleri sizden saklayıp saklamadığını, sizden hoşlanıp hoşlanmadığını bir anda bilebileceğiniz anlamına gelir. Aslında becerilerinizi iyi bir şekilde ayar edebilirsiniz ve bu, sizin karşılaştığınız kişilerin o anda ne düşündüğünü ya da ne hissettiğini bilişinizi sağlayabilir. Bunun için yapmak zorunda olduğunuz şey, sadece gözlemlemektir. Onların eylemlerini ve beden hareketlerini gözlemlemektir. Sözel ifadeler ile Beden Dili ve Ses Tonu işaretlerinin uyuşup uyuşmadığını algılamaktır.


  TAMAMLAYICI EĞİTİMLER


  Etkili İletişim Beden Dili Ve İmaj Yönetimi Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  LİTERA AKADEMİ - SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ
   
  +90 212 963 36 69 |   bilgi@literaakademi.com |  www.literaakademi.com

  X