Entegre Yönetim Sistemi Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

6 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  Entegre Yönetim Sistemi Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini içeren Entegre Yönetim Sistemleri konusunda bilgilenmek, sistem kurmak ve faaliyet göstermek isteyen, her sektörden her kademedeki kişilere yönelik temel eğitimdir.

  Entegre yönetim sisteminin gereklilikleri hakkında bilgi sahibi olmayı ve Kalite, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği yönetim sistemlerinin entegrasyonu için gerekliliklerin neler olduğu hakkında bilgi vermek. Katılımcılara entegre yönetim sistem sistematiğinin detaylı bir şekilde uygulamaya yönelik algılanmasını sağlamak bu eğitimde amaçlanmaktadır.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “Entegre Yönetim Sistemi Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Entegre Yönetim Sistemi kurulması, geliştirilmesi veya işletilmesi ile ilgili çalışmalarda görev alarak doküman hazırlayacak kişiler,
  • Entegre Yönetim Sistemi kapsamında iç ve dış kalite tetkiklerinde görev alacak ve tetkike tabii tutulacak personel,
  • Süreçlere profesyonelce yaklaşım içinde bulunabilmek isteyenler,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • Entegre Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • Entegre Yönetim Sistemi hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  Önemli Not: Katılımcıların daha önce “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi ve OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitim” ‘lerini almış ve konuya hakim durumda olmaları eğitimin hedefine ulaşması açısından gereklidir.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ?

  Entegre Yönetim Sistemi, kurumların birden fazla olan yönetim sistemlerini biraraya getirerek veya yönetim sistemlerini birbirleri ile uyumlu hale getirerek yani entegre ederek oluşturulan sistemler bütünüdür. Sistem kurulurken ortak koşullar biraraya getirilir, detaylar ise genel koşullara eklenti olarak ilave edilir.

  Entegre Yönetim Sistemleri, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti yönetim sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 31001 Risk Yönetim Sistemi gibi sistemlerin biraraya getirilerek koşul, gereklilik veya standartların ortak olarak karşılanmasına yönelik el kitabı, prosedür veya talimatlar oluşturmak yoluyla planlandığı, yönetildiği, etkinliğinin sürekli olarak iyileştirildiği sistemler bütünüdür.

  Entegre Yönetim Sistemleri; yönetim sistemlerinin tek çatı altında toplandığı ve gereklerin aynı anda karşılandığı bütünsel uygulanan sistemlerdir.

  Entegre Yönetim Sistemi Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  LİTERA AKADEMİ - SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ
   
  +90 212 963 36 69 |   bilgi@literaakademi.com |  www.literaakademi.com

  X