sss-1

Litera Akademi “Sürekli Eğitim Merkezi” bir Visecon Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi'nin tescilli markası olarak modüler ve inovatif tekniklerle bireysel ve kurumsal eğitim danışmanlık hizmeti veren yenilikçi bir firmadır.

Bireylerin kişisel profesyonel hedeflerini gerçekleştirmelerini destekleyen, iş dünyasına yönelik eğitimler düzenleyerek, bireylerin ve kurumların geleceğine katkıda bulunacak uygulamalı eğitimler gerçekleştirmektedir.

Bireylerin farkındalıklarını, bilgi birikimlerini, bakış açılarını geliştirmeye ve kişisel gelişimlerinde sürekliliği sağlamaya dönük eğitim programları hazırlamaktadır. Bireylerin kişisel gelişimleriyle birlikte, parçası oldukları organizasyonların ve kurumların da performansı artmaktadır. Böylece bireysel ve kurumsal anlamda başarılı sonuçlar ortaya konulabilmektedir.

Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu ile yapmış olduğu işbirliği sayesinde verdiği eğitimleri katılımcılarına ticari amaç gözetmeksizin çok uygun fiyatlar ile aktarmaktadır.

Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimiz;

Yönetim ve Kalite Sistemleri,
Kişisel Gelişim,
Kurumsal Gelişim,
İş Sağlığı ve Güvenliği,
Bilişim Teknolojileri,

Üst başlıkları altında sunduğumuz eğitimleri; uzaktan, sınıf içi, konferans ve seminer gibi birçok farklı eğitim tekniğini kullanarak, bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik eğitimler üreterek maksimum fayda yaratmayı, kurumsal ve bireysel verimliliklerini arttırmayı hedefleyen sertifikalı eğitim programları hazırlıyoruz.

Kişi ve kurumların hedef, ihtiyaç ve isteklerine yönelik programlar hazırlıyor ve bunu uzaktan eğitim ya da kurumların kendi losyonlarında organize edebiliyor, farklı sürelerde ve farklı içeriklerde ihtiyaca yönelik eğitimler hazırlıyoruz.

Uzaktan Eğitim ile katılımcıları sınıf ortamından alarak, bireysel olarak kendilerini geliştirebilecekleri, zamanı daha etkin ve verimli bir şekilde kullanmalarını, sosyal yaşam ile sürdürülebilirliğini sağlayarak bilgiye ulaşmalarını kolaylaştırıyoruz.

Multimedya Destekli eğitimler ile katılımcıların öğrenme sürecine aktif katılımını teşvik eden, bilişsel becerileri destekleyen, birden çok duyuya hitap eden materyal kullanımını; akademik, sosyal ve yaşam boyu öğrenme becerilerini destekleyen eğitim modülleri hazırlıyoruz.

Katılımcılar almış oldukları; uzaktan, sınıf içi, konferans veya seminer eğitimlerinde bilgilerini pekiştirmek için hazırlanmış uygulamalar ve testler sayesinde bilgilerini ölçebilir, eksik kaldığı konuları tekrar edebilirler.

Kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyen katılımcılar, sertifika programları ile kısa sürede yeni bir mesleki donanım edinebilir, uluslararası geçerliliğe sahip olan sertifikalar ile kariyer gelişiminize katkı sağlamaktayız.

İstenilen konuda bilgi sahibi olan bireylere yönelik uzmanlaşma sağlayan, iş hayatındaki uygulamalara yönelik, pratik yönü ağır basan, kişisel veya mesleki gelişim eğitimlerine katılım sonunda elde edilen, kişinin ilgili alanda kişisel/mesleki gelişim eğitimi aldığını gösteren belgedir. 

1- Rekabet Avantajı Sağlar: Araştırmalar gösteriyor ki, sertifika sahibi insanlar daha hızlı ve verimli çalışmakta, yönetim konusunda daha başarılı olmaktalar. Onlarla beraber görev aldıkları kurulular da hedeflerine daha kolay ve çabuk ulaşmakta, böylelikle rakiplerinin önüne geçmekteler.

2- İş Bulma Kolaylığı: Sertifikalı personelin daha üstün standartta hizmet vereceği ve işe daha uygun olduğu bilindiği için, şirketler de tercihlerini onlardan yana yapmaktalar.

3- Zamandan Kazanma Şansı: Uzun yıllar süren deneyimler sonucu edinilen bilgileri konsantre sertifika programlarında öğrenme fırsatından faydalanarak, önceden yapılmış hataları tekrarlamadan, daha hızlı ve verimli bir başlangıç yapmaya olanak sağlar. 

Sertifikaların üzerinde 4 adet baş denetçi imzası ve kodları vardır. TC Kimlik numaranıza entegre edilmiş kişiye özel sertifika kod numaranız vardır ve Bu kodu http://www.literaakademi.com/sertifika-sorgula/ adresinden sorgulayabileceksiniz. Eğitim sertifikalarınızda ISO ve IAF onayları, Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu’nun altın hologramları ve Birleşmiş Milletler Global Compact üyeliği bulunmaktadır. Aynı zamanda Eğitim sertifikaları uluslararası geçerli olup, ömür boyu kullanabileceğiniz niteliktedir.

İşe alım sürecinde adayları diğerlerinden ayıran başlıca unsurlar arasında öğrenim, tecrübe ve öğrenme isteği yer alır. Sertifika programlarına katılmış adaylar bu niteliklerin kendilerinde bulunduğunu ispatlamış olurlar. Böylelikle diğer başvuranlardan ayrı bir yere ve daha yüksek bir şansa sahip olurlar. 

Sertifika programlarına farklı yaş gruplarındaki kişiler farklı ihtiyaçlarından yola çıkarak katılabilirler. Öğrenciler öncelikle, kendilerini daha iyi tanımak, sonrasında sektörleri ve pozisyonları öğrenerek doğru kariyer hedefleri belirlemek için bu programlara katılmalı. Bu programlar sonrasında iş hayatında başarılı ve mutlu olma ihtimalleri çok yüksek oluyor. Çalışma hayatındaki kişiler de bu programlara katılarak terfi şanslarını artırmanın yanında farklı sektör ve pozisyonlardaki fırsatları görme şansı elde ediyorlar. 

Eğitimlere istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Başvuru Formu’nu doldurmak ve eğitim ücretini bize ulaştırmak. Sistem işleyişi hakkında detaylı bilgi için Online Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu 28 ülkede şubesi olan, ve dünya çapında 163 uluslararası akreditasyona sahip, Uluslar arası Bilim ve Eğitim Federasyonu, sosyal sorumluluk alanında, hem Türkiye’de hem de uluslararası düzeyde en fazla projeyi uygulamıştır. ilk 20 sıralamasına giren federasyonumuzun vermiş olduğu eğitimler ve sertifikalandırmalar, Birleşmiş Milletlere üye 193 ülkede geçerliliğe sahiptir. Federasyonumuzun vermiş olduğu ISO kalite belgelerini Avrupa Birliği üyesi ülkelerde, şube paydaş başkanlarımızın, ISO’yu denetleyen tek birim olan IAF’a üye denetçiler olması sebebiyle, sertifikalarımız dünya çapında akreditasyona sahiptir. Ayrıca Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu Avrupa Birliği Bilim ve Akademi Üst kurul akreditesine sahiptir ve İsveç Üniversiteler Birliği ve eğitim Bakanlığınca belgelerimizin uluslarası geçerliliği ve denkliği de bulunmaktadır.

28 ülkede şubesi olan, ve dünya çapında 163 uluslararası akreditasyona sahip, Uluslar arası Bilim ve Eğitim Federasyonu, sosyal sorumluluk alanında, hem Türkiye’de hem de uluslararası düzeyde en fazla proje uygulamıştır. ilk 20 sıralamasına giren federasyonumuzun vermiş olduğu eğitimler ve sertifikalandırmalar, Birleşmiş Milletlere üye 193 ülkede geçerliliğe sahiptir.

Federasyonumuzun vermiş olduğu ISO kalite belgelerini Avrupa Birliği üyesi ülkelerdeki, şube paydaş başkanlarımızın, ISO’yu denetleyen tek birim olan IAF’a üye denetçiler olması sebebiyle, sertifikalarımız dünya çapında akreditasyona sahiptir.

Ayrıca Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu Avrupa Birliği Bilim ve Akademi Üst kurul akreditesine sahiptir ve İsveç Üniversiteler Birliği ve eğitim Bakanlığınca belgelerimizin uluslarası geçerliliği ve denkliği de bulunmaktadır.

Eğitim sertifikaları iş hayatınızda aktif olarak kullanabileceğiniz kurumsal belgelerdir. Kişisel gelişim belgelerinizle mülakatlarınızda etkili iletişim ve beden dilinizi göstererek işvereni etkileyebilir, belgelerinizle rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz.

Kalite Yönetim Sistemleri belgeleri ile kurumsal firmalarda Kalite Yönetim Temsilcisi, Kalite Yönetim Şefi, Kalite Müdürü, Kalite İç Denetçisi gibi pozisyonlarda çalışabilir, aynı zamanda Kalite konusunu meslek edinebilirsiniz. Kurumsal firmalar genellikle kalite standartlarıyla çalışmaktadır. Ve Personelinin de kalite standartlarını bilmesini ister. Personel seçerken personelinin de kalite yönetim sistemi eğitimlerini almış olması, sizlerin seçilen özel kişiler olmanızı sağlar.

Şayet Eğitim Sertifikalarına sahipseniz bir kere bilmelisiniz ki sizler rakiplerinizden bir adım daha öndesiniz. Burada dikkat etmeniz gereken öncelikle iş başvurularınızda doğru belgeyi bir ön yazıyla ön plana çıkarmanız gerekiyor. Örneğin siz bir inşaat firması için cv gönderiyorsanız burada iş sağlığı ve güvenliği ve İç Denetçi belgelerini vurgulamanız yerinde olacaktır. Veya İnsan Kaynakları departmanı için bir başvuru yapıyorsanız, beden dili, takım çalışması ve yönetim becerileri sertifikalarınızı ön yazınızda kullanarak işi almayı kolaylaştırabileceksiniz.

Eğitim sertifikalarının yanında size ücretsiz olarak, , 600 saatlik bir eğitim CD si veriyoruz. Bu eğitim CD’sinin içinde, Kişisel Gelişim ve Kalite Yönetim Sistemleriyle ilgili dökümanları, sunumlarını, slaytlarını görüp kendi kendinize çalışmalarınızı yapabileceksiniz. . İster yazılı, ister sözlü anlatımlar, isterseniz resimli anlatımlarla istediğiniz şekilde eğitimlerinizin sürekliliğini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda eğitimlerimize, Litera Akademi Sürekli Eğitim Merkezi web sitesinden kullanıcı kayıt işlemlerinizi yaparak, dilediğiniz zaman eğitimleri internet üzerinden ücretsiz alabilirsiniz. Eğitim sertifikaları alan herkes Sürekli Eğitim Merkezi’nden ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Kalite Yönetim Sistemleri belgeleri ile kurumsal firmalarda Kalite Yönetim Temsilcisi, Kalite Yönetim Şefi, Kalite Müdürü, Kalite İç Denetçisi gibi pozisyonlarda çalışabilir, aynı zamanda Kalite konusunu meslek edinebilirsiniz. Kurumsal firmalar genellikle kalite standartlarıyla çalışmaktadır. Ve Personelinin de kalite standartlarını bilmesini ister. Personel seçerken personelinin de kalite yönetim sistemi eğitimlerini almış olması, sizlerin seçilen özel kişiler olmanızı sağlar.

Uzaktan Eğitim paketlerimizi dilerseniz; Bonus, World, Maximum, CardFinans, AsyaCard ve Paraf'a ait kredi kartları ile 2-3-6-9 ay taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Litera Akademi’nin resmi banka hesap numaralarına havale yapabilirsiniz. Aynı zamanda Paypal yoluyla da ödemelerinizi yapabilirsiniz.

ISO tüm sektörlerde rahatlıkla kullanılan bir sistemdir. Buradaki önem, ISO’nun şirketlere kalite sistemi getirmesi ve bu sistemin altına inmeden çalışmalarını yaparak kaliteyi belli bir standartta tutmasını sağlamasıdır. Böylece şirketler globalleşen dünyada ayakta durabilecek ve rakipleriyle daha kolay mücadele edebilecek duruma gelecektir.

ISO yani Uluslararası Standardizasyon Örgütünün yapmış olduğu tanım şu şekildedir: "Standardizasyon; belirli bir faaliyet ile ilgili olarak ekonomik fayda sağlamak üzere bütün ilgili tarafların yardımı, ve işbirliği ile belirli kurallar koyma ve bu kuralları uygulama işlemidir. Standardizasyon aslında toplumun kalite ve ekonomikliği arama çalışmalarının sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Standartlar, bilimsel, teknik ve deneysel çalışmaların kesinleşmiş sonuçlarını esas alır. Yalnız günümüzün şartlarını belirlemekle yetinmez, aynı zamanda geleceğin gelişme imkânlarını da göz önünde bulundurur ve gelişmelere ayak uydurur. Kısaca standart; imalatta, ölçmede ve deneyde beraberlik anlamına gelmektedir. 

Litera Akademi tarafından yapılan eğitimlerimize 18 yaşını doldurmuş her bir birey katılabilir.

Eğitimlerimiz, Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu bünyesinde çalışan Uzman Eğitmenler ve ISO Baş Denetçileri tarafından hazırlanmıştır.

Eğitim Sertifikaları; Devlet kurumlarında, Kamu kuruluşları ve Bakanlıklarda, Sağlık sektöründe, üretim yapan kurumsal firmalarda, bankalarda, Çağrı Merkezlerinde, Fabrikalarda, Danışmalık Firmalarında, Gıda Sektöründe, Okullarda, Eğitim şirketlerinde ve bunun gibi aklınıza gelen tüm kurumsal firmalarda sertifikalarınızı kullanabilirsiniz.

Uluslararası geçerliliğe sahip, kontrolü mümkün olan, sertifika kimlik kartı uygulaması ile alacağınız eğitim sertifikalarının yanında verilen sertifika kimlik kartı ile, tüm dünyada geçerliliğe sahip, yüksek güvenlikli ve hologramlı, bu akıllı kimlik kartı sayesinde yanınızda belge taşımanıza gerek kalmayacak. Sertifikalı eğitimlerde tüm dünyada “doğrulanabilir” sertifika kimlik kartı uygulaması başlamış olup, kağıt sertifika, diploma ve üyelik belgeleri, yerini artık, “sertifika kimlik kartlarına” bırakıyor. Akıllı sertifika kimlik kartı uygulaması tüm dünyada uluslararası gerçek akreditasyona sahip, resmi kurumlarda hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Dünyanın her yerinde belgelerin doğruluğunu sorgulamak için “akıllı sertifika kimlik kartı”nın arkasındaki kare kodu nu akıllı telefonlarınıza indireceğiniz qr kod uygulaması ile kimlik ve belge onaylarını kontrol edebilirsiniz.  

Litera Akademi hakkındaki yenilikler, haberler ve kampanyalarla ilgili anında bilgi almak için E-Bülten’e üye olabilirsiniz.


LİTERA AKADEMİ

contact-us-symbols

Merkez: Atalar Mahallesi, Zeytinlik Caddesi No:69A Kartal, İstanbul

Çağrı & Destek Hattı: 0212 963 36 69

GSM / Whatsapp: 0505 979 98 74

E-Posta: bilgi@literaakademi.com

Web: www.literaakademi.com

facebook twitter linkedin_32 linkedin_32 google pinterest_32 youtube

 


Size nasıl yardımcı olabiliriz?

4 + 8 =
© 2015 Her Hakkı Saklıdır.

Başvuru Formu

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

E-Posta Adresiniz (gerekli)

Yaşadığınız Şehir

Bizi Nerden Duydunuz?

Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

X
BAŞVURU FORMU