Proseslerin Yönetimi Etkileşimi ve İyileştirme Teknikleri Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

0 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  Proseslerin Yönetimi Etkileşimi ve İyileştirme Teknikleri Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  Kuruluşlar hangi sektörde yer alırsa alsın, rekabet güçlerini artırmada faydalanacakları en temel araçlardan biri de “Proses Yönetimi”dir. Proses bilincinin ve kavramının kuruluş içinde anlaşılması ve proses yönetiminin uygulanması yönetim sistemlerinin önemli bir şartıdır. Bu eğitimde Proses Yönetim Sistemi bir bütün olarak anlatılmaktadır.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  Süreç iyileştirme çalışmaları içinde yer alacak çalışanlar, süreç iyileştirme hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler.

  Önemli Not: Katılımcıların daha önce “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi” ‘ni almış ve konuya hakim durumda olmaları eğitimin hedefine ulaşması açısından gereklidir.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “Proseslerin Yönetimi Etkileşimi ve İyileştirme Teknikleri Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ PROSESLERİN YÖNETİMİ ETKİLEŞİMİ VE İYİLEŞTİRME TEKNİKLERİ EĞİTİMİ?

  Kalite Yönetim Sistemi’nin, süreçlerin iyileştirilmesi yöntemi ile, firma içinde yetki ve sorumlulukların dağılımında, etkin bir yönetim sağlanmasında, sorunların daha hızlı çözülmesinde, müşteri memnuniyetinin ve sadakatinin yükselmesinde, müşteri beklentilerine uygun ürün tasarımında, firma verimliliğinin yükselmesinde, rekabet avantajı elde edilmesinde, firmanın piyasa imajının güçlenmesinde ve daha birçok noktada firmaya sağladığı yararlar küçümsenemez.

  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’nin temelinde sekiz kalite standardı bulunmaktadır. Bunlar kısaca şu şekildedir:

  • Müşteri odaklılık
  • Liderlik
  • Çalışanların katılımı
  • Proses yaklaşımı
  • Yönetimde sistem yaklaşımı
  • Sürekli iyileştirme
  • Karar vermede gerçekçi yaklaşım
  • Karşılıklı çıkara dayanan tedarikçi ilişkileri

  Bu kalite prensipleri, firmayı performans iyileştirmeye yöneltmek amacı ile üst yönetim tarafından kullanılabilecek prensiplerdir. Bir firma, eğer sistematik ve şeffaf bir şekilde yönetilebilirse, başarılı bir şekilde çalıştırılmış olur. Bir firmanın yönetilmesi, diğer yönetim sistemleri yanında kalite yönetimini de kapsamaktadır.

  Proseslerin Yönetimi Etkileşimi ve İyileştirme Teknikleri Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU