OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

0 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimi, firmada kurulan İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’nin standartlara uygun şekilde yürütülüp yürütülmediğini denetleyecek görevlilerin eğitilmesi amacı ile verilmektedir. Bu denetimler, firmaların faaliyetleri sırasında sistem standartlarına uygun faaliyet gösterip göstermediğini tespit etmek ve sonuçlarını raporlamak için yapılmaktadır. Eğitimin amacı, sistemin işleyişi ile ilgili olumsuzlukları tarafsız ve önyargısız olarak değerlendirecek iç tetkik görevlilerini yetiştirmektir.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, İç Denetçi / Baş denetçi olmak isteyen,
  • İç denetçi sertifikası alarak iş başvurularında bir adım öne geçmek isteyenler,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • OHSAS 18001 hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • OHSAS 18001 hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  Önemli Not: Katılımcıların daha önce “OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi” ‘ni almış ve konuya hakim durumda olmaları eğitimin hedefine ulaşması açısından gereklidir.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN OHSAS 18001 İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ?

  OHSAS TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standardı, her sektöre uygulanabilir yapıdadır. Bu standart, iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının, kuruluşların genel stratejileri ile uyumlu ve sistematik bir şekilde ele alınmasında kullanılan etkin bir araçtır. Ancak bu sadece sistemin kurulması değil, sistemin, kurulmasındaki amaca ve sistemin standartlarına uygun şekilde yönetilmesi de gerekmektedir. Bu ise kuruluş içinde yetiştirilecek iç tetkik görevlileri aracılığı ile sağlanacaktır.

  İç tetkik görevlileri, iş sağlığı ve güvenliği risklerinin tespit edildiğini, analiz edildiğini, alınan önlemlerle risklerin düşürüldüğünü, yasal düzenlemelere uyulduğunu ve iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hedeflerin gerçekleştirilmesi için uygulamalar yapıldığını kontrol edeceklerdir.

  OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU