OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

6 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  OHSAS 18001 İş Sağliği ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  OHSAS TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi, firmaların rekabet güçlerini artırabilmeleri için çalışanların iş sağlığı ve güvenliği konusunda planlı ve sistemli çalışmalar yürütmelerini sağlamak amacı ile verilmektedir. Bu eğitim ayrıca, bu sistemin dayandığı temelleri açıklamak, iş sağlığı ve güvenliği tanımları hakkında bilgi vermek ve standardın temel kavramlarını anlatmak amacı ile verilmektedir.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kurulması, geliştirilmesi veya işletilmesi ile ilgili çalışmalarda görev alacak kişiler,
  • İş Güvenliği Uzmanları,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında iç ve dış İSG tetkiklerinde görev alacak ve tetkike tabii tutulacak personel,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • OHSAS 18001 hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • OHSAS 18001 hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN OHSAS 18001 İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ?

  Tüketicilerin artık, mal ve hizmet aldıkları kuruluşlardan beklentileri sadece kaliteli mal ve hizmet almak değildir. Tüketiciler, aynı zamanda bu kuruluşlardan, sosyal sorumluluklarının da bilincinde olmalarını beklemektedir. Bilinen kalite kavramı yanında bugün iş sağlığı ve güvenliği kavramları da birlikte telaffuz edilmektedir. Kuruluşların, çalışanlar için ne kadar güvenli ve sağlıklı çalışma ortamı kurduğu ve bu ortamı iyileştirme konusunda ne kadar çaba gösterdiği sorgulanır olmaya başlamıştır.

  Çalışma ortamları, faaliyet gösterilen sektörden ya da kullanılan veya üretilen maddelerden kaynaklanan çok sayıda sağlık ve güvenlik riskleri oluşturmaktadır. Günlük yaşamın hemen hemen üçte birinin geçirildiği çalışma ortamlarının daha sağlıklı ve güvenli olması için alınması gereken önlemler konusunda çalışanlar kadar yöneticilerin de sorumlulukları bulunmaktadır.

  OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU