OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

0 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi, sistemin parçaları olan İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası ve Hedefleri, İş Sağlığı ve Güvenliği El Kitabı, standardın öngördüğü uygulama talimatları, Acil Eylem Planları, Risk Analizi Tablosu, süreçlerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun hazırlaması gereken diğer dokümanların hazırlanma yöntemlerini açıklamak amacı ile verilmektedir.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi içinde görevli, dokümantasyon oluşturmaktan sorumlu her kademeden personel,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve dokümantasyon sisteminin kurulmasında görev alacak, uygulayacak ve muhafaza edecek personel,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • OHSAS 18001 hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • OHSAS 18001 hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  Önemli Not: Katılımcıların daha önce “OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi” ‘ni almış ve konuya hakim durumda olmaları eğitimin hedefine ulaşması açısından gereklidir.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN OHSAS 18001 İŞ SAĞLİĞİ VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ DOKÜMANTASYONU EĞİTİMİ?

  Bazı kuruluşlarda, çalışanlar için her yönden güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamının sağlanamamış olması, çalışma yaşamının ne yazık ki ciddi bir sorunudur. Özellikle gelişmekte olan ve sanayileşme yolunda ilerleyen ülkelerde, iş sağlığı ve güvenliği sorunları ile çok sık karşılaşılmaktadır. Bu durum bir taraftan çalışanların sağlığını olumsuz etkilerken, diğer taraftan da kuruluşların verimliliğini etkilemektedir.

  Yasal düzenlemeler ile de mal ve hizmet üreten kuruluşların, çalışma ortamlarını, çalışanlar için güvenli ve sağlıklı bir hale getirmeleri zorunlu tutulmuştur. Diğer taraftan Occupational Health and Safety Assessment Series (OHSAS) standartları, Britanya Standartları Enstitüsü tarafından yayımlanmış ve uluslararası alanda kabul görmüştür.

  OHSAS 18001 İş Sağliği Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU