NLP Kişisel Gelişim Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

4 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  NLP Kişisel Gelişim Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  Beyin dilini programlama olarak tanımlanan NLP tekniği ile insanların iletişim konusunda daha başarılı olmaları, olumsuz inançlar yerine kendilerini güçlendirecek inançlar geliştirmeleri, iş hayatında başarıya ulaşmaları, kısaca kişisel mükemmelliğin modelini oluşturmaları sağlanmaktadır.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “NLP Kişisel Gelişim Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Gerçek potansiyelinin farkına varmak isteyenler,
  • Kendinde ve etrafında değişim yaratmak isteyen herkes,
  • Kişisel gelişim sektöründe ayrışmak isteyenler,
  • Kişisel gelişimde başarıyı hedefleyenler,
  • Kendi yaşamına engel olan sınırlayıcı inançlardan kurtulmak isteyenler,
  • İletişimde ustalaşmak isteyenler,
  • Kendini bütünsel olarak keşfetmek ve yaşam dengesini sağlamak isteyenler.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN NLP KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ?

  NLP, yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirme ve geliştirmede üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili, yetmişli yılların sonlarına doğru Amerika’da geliştirilmiş bir model ve metodolojidir.

  Kişisel yetenek ve becerilerin açığa çıkarılıp pekiştirilmesinde kullanılan NLP, duygu, düşünce ve davranış kalıplarını bilinçli hale getirip hedef odaklı ve yapıcı bir şekilde geliştirmede kullanılan bir dizi yöntemler sunar.

  NLP’nin altyapısını, insanların çevrelerini nasıl algılayıp ne şekilde tepki gösterdikleri, nasıl iletişim kurdukları ve davranış kalıpları üzerinde yapılan araştırmalar oluşturur.

  NLP de bu tür araştırmalar özellikle kendi alanlarında çok başarılı olan insanların stratejileri üzerinde yoğunlaştırılmıştır. Buna NLP de “Modelleme” (Modelling) denir ve günümüzde hızlı öğrenme “Accelerated Learning” in önemli bir parçasıdır.

  NLP araştırmaları sonucunda geliştirilen bilgi teknik ve yöntemler, insanlar arasındaki iletişimi pekiştirmede kullanıldığı gibi, hedef ve çözüm bulma süreçlerinde de yıllardır başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.


  TAMAMLAYICI EĞİTİMLER


  NLP Kişisel Gelişim Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU