ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

1 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Kalite Politikası ve Kalite Hedefleri, Kalite El Kitabı, standardın öngördüğü prosedürleri, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve faaliyetlerin özelliği, proseslerin karmaşıklığı ve bunlar arasındaki etkileşim ve personelin yeterliliği de dikkate alınarak hazırlanmasını sağlamaktır.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Kalite Yönetim Sistemi içinde görevli, dokümantasyon oluşturmaktan sorumlu her kademeden personel,
  • Kalite yönetim ve dokümantasyon sisteminin kurulmasında görev alacak, uygulayacak ve muhafaza edecek personel,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • ISO 9001 hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • ISO 9001 hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  Önemli Not: Katılımcıların daha önce “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi” ‘ni almış ve konuya hakim durumda olmaları eğitimin hedefine ulaşması açısından gereklidir.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ DOKÜMANTASYONU EĞİTİMİ?

  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi, firmada sistem kuruluşu sırasında hazırlanması gereken Kalite Politikası, Kalite Hedefleri, Kalite El Kitabı, kalite standartlarının öngördüğü prosedürler, süreçlerin etkin planlanması, uygulanması ve denetlenmesini sağlayacak uygulama talimatları ve bunlara benzer dokümanların hazırlanma yöntemlerini açıklamak amacı ile verilmektedir.

  Mal veya hizmet üretiminde müşteri beklentilerini gözeten, bu konuda tutarlı olmak isteyen, müşterilerle aynı dili konuşmaktan yana olan, pazarda rakiplerinin önünde geçmek ve büyümek isteyen ve uluslararası ticaret yapmak isteyen her firmanın Kalite Yönetim Sistemi’ni kurmaya ve kurulan sistemi canlı tutmaya ihtiyacı vardır.

  Dokümantasyon yapısında yapılacak gelişme, bir belge alınmasının hedeflenip hedeflenmemesinden bağımsız olarak bu faaliyetlerin ve dokümantasyonun ISO 9001:2008 standardına uyumlu hale getirilmesi ve kaynakların optimum kullanımı açısından önemlidir.

  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU