ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

0 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  TS EN 50001 Enerji Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimi, sistemin standartlara uygun yönetilmesi denetleyecek iç tetkik görevlilerinin yetişitilmesi amacı ile verilmektedir. ISO 50001 standardı, firmanın standardın koşullarına uyup uymadığını, etkin şekilde standart maddelerinin uygulanıp uygulanmadığını ve sistemin sürdürülüp sürdürülmediğini tespit etmek için firmada iç tetkik görevlilerinin faaliyet göstermesini istemektedir.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Enerji Yönetim Sistemi, İç Denetçi olmak isteyen,
  • İç denetçi sertifikası alarak iş başvurularında bir adım öne geçmek isteyenler,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • ISO 50001 hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • ISO 50001 hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  Önemli Not: Katılımcıların daha önce “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Temel Eğitimi” ‘ni almış ve konuya hakim durumda olmaları eğitimin hedefine ulaşması açısından gereklidir.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ?

  ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, coğrafi konumuna ve büyüklüğüne bakılmaksızın, kamu veya özel, üretim veya hizmet sektöründe faaliyet gösteren bütün kuruluşlar için uygunabilir standartlara sahiptir. Ancak özellikle sera gazı salınımlarına yönelik yasal yükümlülükleri bulunan ve enerji bağlantılı faaliyeti yüksek olan kuruluşları doğrudan ilgilendirmektedir.

  Dünya üzerinde bütün sanayi ticaret sektörü kuruluşlarının bu sistemin standartlarına uyması halinde, dünyada kullanılan enerjinin yüzde 60’ının kapsanacağı tahmin edilmektedir.

  Kuruluşlar için devlet enerji politikalarını, enerji fiyatlarını veya küresel ekonomiyi kontrol etmeleri mümkün değildir. Ancak yeni yöntemler geliştirerek enerji tüketimini kontrol etmeleri her zaman mümkündür. Eğer kuruluşlar, enerji kaynaklarını etkin kullanırlar ve enerji verimliliğini yükseltebilirlerse, enerji maliyet ve tüketimi düşecek, bu da önemli bir kazanç sağlayacaktır. Bunun için kuruluşların, enerji tüketiminin azaltılması ya da elektrik tüketiminin düşürülmesi şeklinde enerji hedefleri belirlemeleri gerekmektedir.

  ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU