ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

0 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  İşletmelerinde ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’ni kuran ve yöneten kuruluşlar, bu sistemin çalışmasını kontrol altında tutmak amacı ile kadrolarında iç tetkik elemanları bulundurmak durumundadır. Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimi, kuruluşun, sistemin standartlarına uyup uymadığını tespit etmek ve sonuçlarını müşteriye raporlamak amacı ile iç tetkik görevlilerinin yetiştirilmesi amacı ile verilmektedir.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Gida Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi / Baş denetçi olmak isteyen,
  • İç denetçi sertifikası alarak iş başvurularında bir adım öne geçmek isteyenler,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • ISO 22000hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • ISO 22000hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  Önemli Not: Katılımcıların daha önce “ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi” ‘ni almış ve konuya hakim durumda olmaları eğitimin hedefine ulaşması açısından gereklidir.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ?

  Gıda sektöründe, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında belgelendirme yapılabilecek, çok sayıda kuruluş bulunmaktadır. Bunların bir kısmı faaliyetleri gereği doğundan sistemin kapsamına girmektedir. Örneğin çiftçiler, hasat yapanlar, yem üreticileri, gıda üreticileri, gıda bileşeni üreticileri, gıda satıcıları, hazır yemek firmaları, temizlik ve sanitasyon hizmeti veren firmalar, taşıma firmaları, depolama ve dağıtım firmaları bu kapsamdadır.

  Bir kısım firmalar ise dolaylı yollardan gıda sektörü içinde yer almaktadır. Örneğin, ekipman sağlayan firmalar, ambalaj malzemeleri üreten firmalar ya da gıda ile bir şekilde teması olan bulunan diğer mazlemeleri üreten firmalar bu kapsamdadır. Bu firmaların da işletmelerinde ISO 22000 Sistemi’ni kurmaları ve belge almaları mümkündür.

  ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU