ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

4 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  SO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi, gıda üretim zincirinde bulunan kuruluşların, gıda güvenliğini temin edebilmek için, gıda üzerindeki güvenlik tehlikelerini tespit etmeye ve yönetmeye yönelik ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’nin nasıl kurulacağı ve nasıl yönetileceği konusunda temel bilgileri aktarmak amacı ile verilmektedir.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Gida Güvenliği Yönetim Sistemi kurulması, geliştirilmesi veya işletilmesi ile ilgili çalışmalarda görev alarak doküman hazırlayacak kişiler,
  • Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında iç ve dış Gıda Güvenliği tetkiklerinde görev alacak ve tetkike tabii tutulacak personel,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • ISO 22000 hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • ISO 22000 hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ?

  Gıda güvenliği konusundaki yasal düzenlemelere uygun faaliyet gösteren, gıda güvenliği risklerini tespit eden, sürekli izleyen ve kontrol altında tutan, bu şekilde ürün kalitesini yükselten ve üretim hatalarını en düşük seviyeye indiren gıda kuruluşları için, TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’ni kurmak ve yönetmek oldukça kolay olacaktır. Gıda zincirinin her halkasında gıda güvenliğini sağlamaya yönelik olan bu sistem, aynı zamanda HACCP prensiplerini de kapsamaktadır. Ancak HACCP prensipleri, sadece gıda üretim aşamasını esas almaktadır ve sadece imalat yapan firmalar için geçerlidir.

  ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU