ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

0 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi, sistemin öngördüğü Gıda Güvenliği Politikası ve Gıda Güvenliği Hedefleri, Gıda Güvenliği El Kitabı, iş süreçleri, HACCP Planı dahil olmak üzere süreçlerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrol edilmesini sağlamak üzere kuruluşun gereksinim duyacağı diğer bütün dokümanların hazırlanması amacı ile verilmektedir.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Gida Güvenliği Yönetim Sistemi içinde görevli, dokümantasyon oluşturmaktan sorumlu her kademeden personel,
  • Gida Güvenliği yönetim ve dokümantasyon sisteminin kurulmasında görev alacak, uygulayacak ve muhafaza edecek personel,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • ISO 22000 hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • ISO 22000 hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  Önemli Not: Katılımcıların daha önce “ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi” ‘ni almış ve konuya hakim durumda olmaları eğitimin hedefine ulaşması açısından gereklidir.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ DOKÜMANTASYONU EĞİTİMİ?

  Teknolojinin ve bilimin bu kadar ilerlediği çağımızda insanların nasıl daha sağlıklı ve uzun ömürlü yaşayabilecekleri konusunda araştırmalar yapılmakta, yeni fikirler ve toeriler ortaya atılmakta ve çeşitli önlemler alınmaya çalışılmaktadır. Bu arada insanların, her türlü yapay veya doğal zararlı etkenlerden uzak tutulması kaygısı da giderek artmaktadır. ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standardı bu kaygıların sonucu ortaya çıkmıştır. Bu sistem, gıda sektöründe üretici firmalardan son tüketiciye kadar, üretimin bütün aşamaları ile ele alınmasını, değerlendirilmesini ve gıda üretiminin güvenli ve sağlıklı olmasını gerektiren bir sistemdir.

  ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümantasyonu Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU