ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

0 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  Kuruluşun Çevre Yönetim Sisteminin; standardın şartlarına uyup uymadığını belirlemek ve sonuçlarını müşteriye bildirmek amacıyla, gerekli delillerin tarafsız ve önyargısız toplanması, değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi süreci olan Çevre Yönetim Sistemi Tetkikleri için Tetkik Görevlisi yetiştirmek.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Çevre Yönetim Sistemi İç Denetçi / Baş denetçi olmak isteyen,
  • İç denetçi sertifikası alarak iş başvurularında bir adım öne geçmek isteyenler,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • ISO 14001 hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • ISO 14001 hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  Önemli Not: Katılımcıların daha önce “ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi” ‘ni almış ve konuya hakim durumda olmaları eğitimin hedefine ulaşması açısından gereklidir.

  NEDEN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ?

  Firmalarda, ürünlerin hammadde olarak girişinden başlayarak, üretimin son aşamasında müşterilere sunulmasına kadar geçen bütün süreçlerin çevreye etkilerinin belirlenmesi ve bu çevresel faktörlerin gerekli muayeneler ve önlemler ile kontrol altında tutulması, bu şekilde çevreye zarar verilmemesi veya verilen zararın en düşük seviyede tutulmasını sağlayan standartlar bütünü Çevre Yönetim Sistemi’ni meydana getirmektedir.

  Çevre kalkınması ve ekonomik kalkınma birbirinden ayrılmaz iki olgudur. Üretim ve tüketim alışkanlıkları canlı yaşamını ve doğal çevreyi tehdit etmekte, tutum ve davranışlar, doğa-insan ilişkileri çevre kirlenmesini hızla artırmaktadır. Çocuklarımıza, dünyamıza ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluk duyuyorsak, üretim ve tüketim alışkanlıklarımızı gözden geçirmek ve sosyal sorumluluğumuzu sorgulamak durumundayız.

  Dolayısıyla bu standartlar, ürüne yönelik değildir, bir sistem standardıdır. O kuruluşun ne ürettiği önemli değildir, önemli olan nasıl ürettiğidir. Çevre Yönetim Sistemi, çevre performansının izlenmesi ve sürekli iyileştirilmesi esasına dayanmaktadır ve bu konu ile ilgili çıkarılan bütün yasal düzenlemelere uymayı şart koşar.

  ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU