ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

0 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  ISO 13485 Tıbbi Cihazlar – Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi, tıbbi cihazların tasarımı, geliştirilmesi, üretilmesi, kurulması ve verilecek hizmetlerin çerçevesinin belirlenmesi konusunda katılımcıları bilgilendirmek amacı ile verilmektedir.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi kurulması, geliştirilmesi veya işletilmesi ile ilgili çalışmalarda görev alarak doküman hazırlayacak kişiler,
  • Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi kapsamında iç ve dış kalite tetkiklerinde görev alacak ve tetkike tabii tutulacak personel,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • ISO 13485 hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • ISO 13485 hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN ISO 13485 TIBBİ CİHAZLAR KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ?

  İşletmelerinde ISO 13485 Tıbbi Cihazlar – Kalite Yönetim Sistemi’ni kuran ve yöneten firmaların en temel beklentisi, tıp sektörünün kapılarını açmak ve müşteri portföylerini genişletmektir. Çünkü bu sistemin belgesini de aldıkları takdirde dünya genelinde pazarlara ulaşmak daha hızlı ve kolay olacaktır. Bunun yanında sistem sayesinde maliyetlerin düşecek olması ve verimliliğin yükselecek olması da firmalar için ilave kazançlardır.

  ISO 13485 Tıbbi Cihaz Üreticileri İçin Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan firmalar, bir taraftan yasal düzenlemelerin gereklerini de yerinde getirmiş olacaklarından, hem yasal denetimleri kolayca atlatmak açısından hem de müşteri memnuniyetini arttırmak açısından başka kazançlar da elde etmiş olacaklardır.

  ISO 13485 standartları sayesinde, firmalar, ArGe çalışmaları, imalat faaliyetleri ve kalite dahil olmak üzere, üretilen tıbbi cihazların bütün üretim aşamalarında uluslararası düzeyde bir üretim sistemi kurmuş olmaktadır.

  Ayrıca ISO 13485 standartlarının, ürünlerine CE işaretini koymak isteyen üretici veya temin edici firmalar için etkin bir yol olduğu da unutulmamalıdır.

  ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU