ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Dokümantasyonu Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

0 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Dokümantasyonu Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Dokümantasyonu Eğitimi, bu sistemin kuruluşu sırasında hazırlanması gereken Kalite Politikası, Kalite Hedefleri, Kalite El Kitabı, standardın öngördüğü süreçler ve bu süreçlerin uygulanması ve denetlenmesini sağlayacak destek dokümanlarının hazırlama yöntemlerini açıklamak amacı ile verilmektedir.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Dokümantasyonu Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi içinde görevli, dokümantasyon oluşturmaktan sorumlu her kademeden personel,
  • Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim ve dokümantasyon sisteminin kurulmasında görev alacak, uygulayacak ve muhafaza edecek personel,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • ISO 13485 hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • ISO 13485 hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  Önemli Not: Katılımcıların daha önce “ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi” ‘ni almış ve konuya hakim durumda olmaları eğitimin hedefine ulaşması açısından gereklidir.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN ISO 13485 TIBBİ CİHAZLAR DOKÜMANTASYONU EĞİTİMİ?

  ISO 13485 Tıbbi Cihaz Üreticileri İçin Kalite Yönetim Sistemi standardı 2003 yılında Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) tarafından yayınlanmıştır. Tıbbi cihazlar sektöründe Kalite Yönetim Sistemi’ni oluşturan bu standart, bundan önce yayınlanan ve tıbbi cihaz üreticileri için hazırlanan EN 550 serisi sterilizasyon sürecini de kapsayan EN 46000 standartlarının ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardının birlikte uygulanması amacı ile hazırlanmıştır.

  ISO 13485 Tıbbi Cihaz Üreticileri İçin Kalite Yönetim Sistemi, tıbbi cihazlar üreten veya temin eden firmaların, müşteri ihtiyaçlarını ve yasal düzenlemelerin gereklerini karşılama kabiliyetlerini kanıtlaması için gerekli olan koşulları hazırlamaktadır. Bu sistemin asıl amacı, kalite yönetim sistemleri ile uyumlu hale getirilmiş tıbbi cihaz mevzuatı koşullarını kolaylaştırmaktır.

  ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Dokümantasyonu Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU