ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Eğitimi

Podcast özelliği ile bilgisayar ve taşınabilir cihazlar üzerinden eğitim; video, ses ve kitaplara ulaşma imkanı ile istediğiniz yer ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

0 KAYITLI ÖĞRENCİLER

  ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Eğitimi

  EĞİTİMİN AMAÇI

  TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Eğitimi, işletmelerinde Müşteri Memnuniyetini arttırmak ve Müşteri Şikayetlerini Değerlendirilmek amacı ile Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemini kurmak isteyen firmalara sistemin kurulması ve sürekli yaşatılması için gerekli olan standartların açıklanması amacı ile verilmektedir.

  SERTİFİKA BİLGİSİ

  Sertifikalı Eğitim

  Litera Akademi’nin “ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Eğitimi” programını tamamlayan katılımcılara sağlanan sertifikalar Türkçe ve İngilizce olarak isme düzenlenmiş, uluslararası geçerli, benzersiz olarak numaralandırılmış, online olarak sorgulanabilir, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

  SINAV BİLGİSİ

  İsteğe bağlı olarak katılımcılar bilgi düzeylerini ölçebilecekleri, eğitim sonunda açılacak online sınavlara katılım sağlayabilirler.

  BU EĞİTİMİ KİMLER ALMALI?

  • Müşteri ilişkileri sistemi kurulması, geliştirilmesi veya işletilmesi ile ilgili çalışmalarda görev alacak kişiler,
  • Pazarlama ve Satış bölümlerinin yönetici ve alışanları,
  • CV’sini güçlendirmek ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • ISO 10001 hakkında bilgi sahibi olması gerekli görülen çalışanlar ve yöneticiler,
  • ISO 10001 hakkında kendini geliştirmek isteyen herkes.

  EĞİTİMİN YERİ VE TARİHİ

  Uzaktan Eğitim

  NEDEN ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

  Müşteri şikayetlerini her zaman olumsuz anlamda kabul etmemek gerekir. Birçok kuruluş kurdukları Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ya da Müşteri Şikayet Yönetim Sistemi’nden elde ettikleri sonuçlarla kendilerini geliştirme fırsatı bulmuştur. Üstelik birçok yaratıcı fikri bu sistem sayesinde elde etmişlerdir. ISO 10002 standardına göre, bir firmanın ürün veya hizmetleri ile ilgili olarak müşteriler tarafından dile getirilen ve açık veya üstü örtülü bir şekilde bir çözüm veya yanıt beklenen memnuniyetsizlik ifadesine şikayet denmektedir.

  Bir firma için yeni müşteriler kazanmak kadar elindeki müşterileri tutması da çok önemlidir. Müşteri kaybeden kuruluşlar piyasaki imajlarından çok şey kaybederler ve bunu onarmak, çok daha fazla bir çaba gerektirir. Bu nedenle, firmalar, mevcut performans düzeylerini yeniden tanımlamak ve rekabet koşullarının ağırlaştığı pazarda, ürün ve hizmet alanındaki yenilikleri kovalamak zorundadır. İyi kurulan ve yönetilen bir Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, marka değerlerini korumak ve müşterilerin gereksinimlerini yönetmek açısından önemlidir.

  ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi uygulamasının getirdiği bir dizi avantaj bulunmaktadır. Örneğin, kuruluşun, şikayetleri tutarlı, sistematik ve sorumlu bir şekilde ele alması, şikayet konusunu, müşteriyi ve kuruluşu tatmin edecek şekilde çözme kabiliyetini arttırmaktadır. Süreçler belirlenmiş olduğundan müşteriler kolayca sistemin aşamalarını uygulayabilirler.

  ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Eğitimi

  İLETİŞİM ÖN BAŞVURU FORUM

  Eğitim yorumları

  YOK

  puan
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.

  Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefon Numaranız (gerekli)

  E-Posta Adresiniz (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Bizi Nerden Duydunuz?

  Bilgi Almak İstediğiniz Eğitim Programı veya Sorularınız

  X
  BAŞVURU FORMU